Joe Corry

Pastor Joe i jego żona Laura pochodzą z Portadown w Irlandii Północnej. Po przyjęciu Jezusa jako swojego Pana w 1981 roku, byli pionierami i pomogli założyć wiele kościołów i wspólnot w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

W 2008 roku Joe miał spotkanie z Bogiem, które zmieniło jego samego i jego służbę na zawsze. Otrzymał wtedy mandat do obudzenia narodu irlandzkiego i rozpalenia serc wierzących przez uczynienie Jezusa Chrystusa centralnym punktem ich życia oraz przyprowadzenia do Jezusa ludzi zgubionych. Od tego czasu podróżuje po całej Irlandii, widząc coraz większą liczbę ludzi oddających swoje życie Jezusowi.

Joe ma silne obdarowanie prorocze, poprzez które inspiruje ludzi i pokazuje im, że Ojciec naprawdę ich zna i powołuje oraz objawia im ich przeznaczenie.

W ramach swojej posługi odwiedził wiele narodów w Europie, Afryce i USA. Jego umiejętność nauczania w połączeniu z jego irlandzkim dowcipem i humorem czynią go bardzo popularnym mówcą konferencyjnym.

Danny SteyneDanny Steyne

Danny Steyne od ponad 30 lat jest liderem uwielbienia, autorem wielu książek oraz nauczycielem Słowa. Jest założycielem zespołu apostolskiego Mountain of Worship. Często usługuje na całym świecie jako ewangelista głosząc wolność i moc Ducha Świętego. Jego posłudze towarzyszą znaki i cuda jakie towarzyszyły Chrystusowi. Danny wiele razy brał udział w programie telewizyjnym Sid'a Roth'a "It's supernatural" głosząc naukę Jezusa i zaświadczają o Jego dziełach.